| SnicK a întrebat:

Am microfon la PC, cand vorbesc in el fara sa fiu conectat intr-o conferinta Skype/Yahoo ma aud pe mine in boxe, iar asta e enervant in caz ca ascult o melodie, pentru ca se va auzi ecou.
Cum pot rezolva? Multumesc.

4 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Indeparteaza microfonul de la boxe sau ce ar trebui de fapt sa faci este sa dai la volume si apoi options-advanced controls si cauti Mic Volume si bifezi -Mute-.

| SnicK explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Si eu cum mai vorbesc pe Skype cu altii daca microfonul e pe MUTE?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Lol pai cand vrei sa vb debifezi Mute si tot asa...

| SnicK explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Eu vroiam o rezolvare clara...asa pot rupe microfonu din mufa...SI am rezolvat.