| Linda123 a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR URGENT! Am instalat ieri Camtasia Studio 8 versiunea gratuita. Apoi am inregistrat gameplay-ul dintr-un joc, iar cand voiam sa editez videoclipul imi spunea urmatorul lucru: "We're sorry! Camtasia Studio failed to create a video memory resource. The randering engine will be restarted in software mod only." Adica, din cate am inteles eu, trebuie sa achizitionez varianta full a aplicatiei. Dar sunt 30 de zile in care pot sa testez aplicatia, adica pot si sa filmez, si sa editez si sa salvez videoclipurile. Are cineva idee care este problema?

2 răspunsuri:
| Anghel_Luciu_1995 a răspuns:

Descarca bandicam si nu te mai chinui in zadar!

| Linda123 explică (pentru Anghel_Luciu_1995):

Si pot sa scot scrisul de pe ecran in timpul inregistrarii? (Ala cu Bandicam)