| kegrtteger a întrebat:

Am o intrebare ce ma roade. Pe metin2 united de vreo 2zile nu pot intra pe el simi apare ceva de o viteza nu stiu cum si daca il descarc imi apare cevasa descarc GamezUnited... in loc de Metin2United... si daca descarc Gamez. imi apare vreo28 de imaginipe fundal da nici unu de united ce se intampla?

1 răspuns:
| Fikki a răspuns:

Probabil ca e in reparatii sau si-a schimbat numele. Cu serverele de privat nu se stie niciodata. Azi sunt, maine nu.