| Rony56 a întrebat:

Am o intrebare
este pe telefon un joc numit Pou (e pe android)
mi s-a parut foarte interesant jocu si vreau sa-l pun pe pc, dar nu am de unde sa il iau.
mi-am luat blue stacks dar nu m-a lasat sa instalez ca nu am win xp sp 3(am sp 2)
imi dati un site de unde sa il iau direct
Funda!

6 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Este cumva jocul cu animalul ala in forma de triunghi? Daca da nu merge pe PC ca am vrut sa mi-l pun si eu si n-am reusit. sad

| CRC98 a răspuns:

E numai pentru Android!

| Rony56 explică (pentru CRC98):

Daca iei bluestacks poti pune jocuri de pe android dar lasati problema asta am rezolvat-o de mult

| Stormwatch a răspuns (pentru Rony56):

Potii sa il misti la sky fall? ca eu nu pot;(

| PFRRR a răspuns:

Sal Rony te rog imi zici si mie cum ai reusit?

| Rony56 explică (pentru PFRRR):

Pai de pe net scrii blue stacks, dar trebuie sa updatezi placa video, ai nevoie de multe...