| nimenisinimik a întrebat:

Am o intrebare,,,, exista vreun programel super tare sau nu stiu ce chesti sa ruleze jocuri de xbox pe calc, de exemplu eu downloadez un joc de xbox de pe net, ce ar trebuie sa fac sa il pot juca pe pc

va rog fara raspusuri de genu : ia-ti xbox ca e ieftin si...

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Sincer sa fiu cauta emulator pentru xbox pentru psp, Nintendo si mai unu sunt deja poate or mai facut de acu 5 luni de cand am folosit eu happy