| anonim230 a întrebat:

am si eu o intrebare, am un xbox si as vrea sa iau niste jocuri de pe net si nu prea stiu cum, adica am inteles ca trebuie decodat sau ceva in genu, imi puteti spune mai multe detalii? mersihappy

5 răspunsuri:
| DarkAngel98 a răspuns:

Da e ceva cu decodarea.Trebuie sa bagi un fel de card in xbox si dupa aia iei niste jocuri de pe net, le tragi pe cd cu nero sau ma rog, si dupa aia bagi cdul in xbox.dar atentie! Jocurile trebuie sa fie neaparat de xbox ca sa mearga.

| anonim230 explică (pentru DarkAngel98):

Si ai idee unde gasesc acel card?

| DarkAngel98 a răspuns:

Pff.aici chiar nu stiu,cauta pe net, poate gasesti ceva, insa din cate am auzit pot fi riscuri daca til decodezi sa se poata sa se strice.Stiu ca mai demult a avut tata un playstation 1 si la decodat si dupa 2 ani i s-a stricat.

| DarkAngel98 a răspuns:

N-ai pentru ce!