| Eugen_Messi_1982 a întrebat:

Am o intrebare .....imi va merge far cry 3 pe o placa de ram de 4 gb un procesor Intel(r) core(tm) 6300 1.86 GHz. Sistem de operare windows 7 ultimate S.P1 si am o placa vide o de 1 gb ddr 3 nsus? Va rog raspundeti va rog frumos! va multumesc

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Care e modelul placii video? Presupun ca e o placa video standard la 1GB GDDR3 si 64 de biti. Te poti juca la un framerate decent la detalii minime si rezolutie scazuta. Vezi o lista cu alte jocuri cu mai putine cerinte aici:
http://www.tpu.ro/......dau-funda/