| Constantin_Radu_1994 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca TOP Eleven. De la ce nivel, sau ma rog cum pot sa imi fac un jucator cu numele pe care il vreau eu, cate tokenuri trebuie sa dau etc. Dau funda, la fel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Apesi pe jucator si o sa-ti apara undeva schimba nume sau ceva de genul fundita?

2 răspunsuri:
| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

De la orice lv iti poti face si iti trebuie 4-5 tokenuri

| Constantin_Radu_1994 explică (pentru Iliescu_Stefan_1996):

Si unde ma duc sa il fac?

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns (pentru Constantin_Radu_1994):

Apesi pe jucator si o sa-ti apara undeva schimba nume sau ceva de genul fundita?