| aNdreII_2633 a întrebat:

Am o intrebat in legatura cu metin2, am cautat pe google servere private metin2 apoi mi-a dat un top cu metin-uri private (Ex: Armada, Mercia, Metin2 History) aleg prima varianta ...armada intru pe site dau register si apoi imi da ceva cu vote, si cand vreau sa descarc clientul tot cu vote da si cand votez apas din pe linkul de download al clientul si tot cu vote da, chestia asta nu inteleg.

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pf
Deci Voi cei care auziti recent de metin2, diablo, l2, Last Chaos, Fiesta, Fly For Fun, conquer, Etc
Cautati servare private
Eu va spun din propria mea experienta'
Eu joc de la 11 ani diablo lol`
Mai bine joci pe un servar oficial chiar daca te kinui da stii ca nu se inchide peste 2 - 3 zile
Ori te duci pe unu privat te joci o zii 2 3 si se inchide a 4happyzii
In fine `
Site'u ala e pirat sa dai voturi sa castige ala bani nu downloadezi nimic=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu iti trm eu un server privat la primul lvl omori 3 caini si ai terminat lvl id meu : adelindinamo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare vote pentru ca trebuie sa votezi timp d 3 zile pentru a jucawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume Server ScorniCityMt2 sv de metin 2 si e on si o sa mai fie inca vreo 4 5 ani chiar mai mult

Owner:Chris&Luky
Server
Status:Online
MC:5. 36. 249. 139

Rate
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte:1000%
Fierar:"-"

Timp
Online:24/24h
Buguri
Rezolvate:Nu
cred ca exista(daca vor aparea contactati staff`ul)
Regat:Albastru

Forum:"-"
Site:
http://5. 36. 249. 139
Client&
Luncher:In curand

Hamachi:Metin29. 1; Metin29. 2; Metin29. 3; Metin29. 4; Metin29. 5; Metin29. 6; Metin29. 7; Metin29. 8; Metin29. 9.
Parola
Hamachi:123

Video:"-"
Poze:"-"
Descriere:E
un sv PvP...sunt cutii care dau bani si exp la mag general cu 0 yang
... Cu bonusuri maricele 1000 str; 1000 vit; 1000 dex; 1000 int lada
REAPER la negustorul de armuri cu 0 yang, EVENT zilnic.Deschis de 2
zile, 50 de playeri.Va Asteapam!

INTRATII INTRATII
>>>...VA ASTEPTAM...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ma, dai cancel la vote de fiecare data ca ii cu virusi chestia aia. Si mie mii plin de virusi calcu, noroc ca am vreo 7 sau 8 anti-virus.Ascultama si nu mai vota ca tot asa o tii si se inmultesc virusii. Daca vrei sa ma asculti, bine, daca nu vrei, o sa vezi ca o sa fie prajit la gratar calculatorul tau. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi si mie mi se intampla asta asa ca cred ca voi incerca sa cer conturi. L-am rugat si pana pe varul meu. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi l-am downloadat dar nu am cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai nu vote si da-mi si mie site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami ziciceti si mie un metin privat bun pls pls

| Malasuerte94 a răspuns:

Ha ha e facut de prietenul meu din clasa mea laughing nu face nimic decat da vote ca sa-l tina in to p laughing lol ve va pacalit

| Malasuerte94 a răspuns:

Ha ha ha lol siteu e facut de prietenul meu din clasa de la mine. nu potiu face ceva pe site decat sa votezi asa se tine in top ce va tras-o lol laughing)

| Dungan_Andrei_1994 a răspuns:

Metin2 Crytek. Adresa este crytekmetin2.com

| aNdreII_2633 explică:

Sau la unele servere cu hamachi cer sa im fac cont pe un site cu cifre si nu merge ...pe fiecare server cu hamachi nu mergea site-ul de register cu cifre straight face

| QzMetin a răspuns:

Servere private, AICI, tutoriale, COncursuri http://qzmetin.darkbb.com/

| QzMetin a răspuns:

Servere private http://qzmetin.darkbb.com/