| MichaelJosephJackson a întrebat:

Hey, stiti niste servere private Metin2, ca si XtremeMT2? acesta cred ca e inchis. Link: Register+Download happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| dragonu_4239 a răspuns:

Multi pun intrebarea asta iar raspunsul este:multe servare metin2 s-au inchis(private) altele nu me re inregistrarea sincer nici eu nu stiu

3 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Toti anonimi sunt niste ratati... fiecare anonim ne face in toate felurile

| MichaelJosephJackson explică:

Scuza-ma. ai tu dreptul de a ma numi "un mare bou"? Eu am cerut un server privat de Metin2, Nu iti place jocul nu e problema mea. Dar nu cred ca era nevoie sa imi vorbesti in acel mod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Asa cum i-am zis si la alaltu cu servarul privat "Esti un bou ffffff mare". 2.Ba boule toate metinurile au ffffffff multe virusuri mai ales cai troiani ba idiotulestraight face. 3Joaca ba boule alte jocuri ce naiba ca nu mori daca nu joci metin joaca si u alte jocuri la boii ceilalti le-am zis sa joace Mass Effect 2 o sa apara si partea a treia Lost Planet1 o sa apara si partea a doua incurand... vezi ca exista si alte jocuri ba boule...straight facestraight facestraight face