| ClickSClickP a întrebat:

Am o problema am format zilele astea pc si am bagat iarasi pes11 da acu cand intru in el joc cam vreo 2 min dupa care incepe sa se miste sacadat pe urma isi da drumu deodata si alearga jucatorii repede pe urma iarasi se sacadeaza.

1 răspuns:
| DenisX a răspuns:

Asta e o problema cu lagul,adica tu cand il jucai pe windowsu-l vechi nu facea asa? Incearca sa ie-i alt crack pentru joc sau nu ai formatat bine pc-ul probabil ai formatat numai C-ul unde e windowsu, cum am zis incearca un crack de la respectivii producatori(reoleded, skidrow etc.).O sa gaseti pe google.