| Xperyence a întrebat:

Am o problema cand vreau sa activez hack-ul lui Erpel 4. 2 pe metin2.ro imi apare o eroare cu multe de (semnul intrebarii)?, Inainte imi mergea, ce pot face ca sa remediez problema.

funditawinking

Răspuns Câştigător
| TheWhite a răspuns:

Buna Xperyence... cred ca hack-ul de care zici tu nu mai e bun, poate gasestipe net Hack-ul luiErpel4. 3 nu 4. 2 ca si eu am 1 hack care nu mia erge fiindca s-a incarcat o versiune mai noua... poti incerca hack-ul M2BOB1. 1. 3 e cel mai nou. al gasesti pe site-ul elitepvpersla sectiunea Metin2 multibot hacks.

1 răspuns:
| Xperyence explică:

Baga-ma la prieteni la mess ciprian_269 Trebue neaparat sa VB; D