| sonnykid a întrebat:

Am un hack fishbot metin2 3.0.7 by Erpel si nu imi merge pe Metin2 UK fac tot ce spune acolo si cand intru in joc imi apare o eroare gen
" Wrong metin2 version!" la arhiha cu hackul scrie Fishbot metin2 ro si este adevarat ca pe ro momentan inca imi merge dar, eu inainte il foloseam si pe UK si imi mergea, dar acum nu stiu ce are de nu mai merge! Celui mai bun raspuns :: FUNDA+ vot!

Răspuns Câştigător
| Cenarx a răspuns:

Frate cum ai spus si tu merge doar pe ro dar de obicei la orice program hack etc se fac update si reparatiibig grin probabil era un fel de bug faptul ca mergea pe UK si sau facut modificari si update si acum merge doar pe rohappy

1 răspuns:
| porthos a răspuns:

Ia versiunea 4.0 de aici http://www.megaupload.com/? d=IYV22CF2