| WeAreSmart a întrebat:

Am o problema! Cind in CS pun refresh servers imi apare asta
"Could not contact master game server to retrieve server list"
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Cs-ul tau nu poate gasi servere de cs din retea. Asa se intampla de obicei. Cauta un cs care e mai bun si poate gasi sau..mai simplu, intra pe freakz sau cauta pur si simplu pe google servere de cs romanesti si alegi de acolo, ca sunt cu sutele

| WeAreSmart explică (pentru SamSon):

Mersi mult, chiar a mers

| SamSon a răspuns (pentru WeAreSmart):

D'asta sunt aici. Sa ajut! Bafta.

| WeAreSmart explică (pentru SamSon):

Ma pot adresa tie daca voi avea alte probleme?

| SamSon a răspuns (pentru WeAreSmart):

Da. ma gasesti la id yo_stefy_yo@yahoo.com sau aici pe TPU.

| WeAreSmart explică (pentru SamSon):

Te pot adauga p skype? te cheama madsen.samson?

| SamSon a răspuns (pentru WeAreSmart):

Da

| WeAreSmart explică (pentru SamSon):

De ce cind apas pe Conter-Strike imi arata ca se incarca dar nu mai apare?

| SamSon a răspuns (pentru WeAreSmart):

Eu cred ca aici la tine, deja nu mai e vorba de cs. cred ca ai tone de fisiere si jocuri in pc, si e plin de virusi si foldere vechi ..si d'aia iti face asa.

| WeAreSmart explică (pentru SamSon):

Gata a mers, de pe masa de lucru nu se deschidea dar din my computer se deschisea asa ca am mai trimis odata jocul pe masa de lucru si acum merge

| WeAreSmart explică (pentru SamSon):

Nu stii cum in cs sa pun serverele in meniu mai sus de New game?