| Bulbi a întrebat:

Am o problema cu blogul meu.Am incercat sa pun linkuri de afiliat dar dupa ce salvez postarea,in fata linkului imi apare automat adfly,si il redirecteaza prin site-ul lor,nemaiputand sa ajung la linkul de afiliat pus. Oare ce se poate face?(folosesc blogger, sa fie oare de la ei automat?)

Răspuns Câştigător
| Planta55 a răspuns:

Apai nu merge sa scapi de el (cel putin eu nu stiu)dar uitete pe youtube ca acolo sunt sigur ca vei afla cum dar daca nici asa nu merge atunci incearca sa iti face blog altundeva, sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Asa e mereu cand pui un link deoarece adfly ajuta la redirectionarea pe site-uri, stai linistit nu va fi nici o probleme, trebuie sa astepti 5 secunde si sa dai sus in coltul din dreapta Skip add (sau cum scrie) oricum, stai linistit ca nu e nici o problema, succes!

| Bulbi explică (pentru Planta55):

Pentru mine este o problema, pentru ca vizitatorii isi pierd interesul, si chiar vreau sa scap de el!

| Planta55 a răspuns (pentru Bulbi):

Apai nu merge sa scapi de el (cel putin eu nu stiu)dar uitete pe youtube ca acolo sunt sigur ca vei afla cum dar daca nici asa nu merge atunci incearca sa iti face blog altundeva, sper ca te-am ajutat