| andruala a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.Cand il deschid se incarca tot ce trebuie pana la windows cu bara aceea. Dupa ce s-a incarcat monitoul se face de un negru mai slab si nu se mai deschide.Problema este la placa video sau la monitor?

3 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Eu cred ca problema este la windows. Am patit si eu problema asta. doar ca la mine cand aparea bara aia cu windows. se stingea pur si simplu. laughing In fine. incearca sa reinstalezi windowsul. daca nu se rezolva. arata`l la cineva ce stie. happy Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca trebuie sa reinstalezi...Asa mi s-a intamplat si mie la vechiul calculator...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e de la placa video! Problema asta am avut-o si eu.fix la fel! SI TRB SA REINSTALEZI!