| razvancr7 a întrebat:

Am o problema cu Creation Master 07. L-am instalat si cand il deschid imi apare :,, The application failed to initialize properly." Ce program imi trebuie pentru a-l deschide? Funda! big grin

2 răspunsuri:
| qAndu a răspuns:

Deci. ai instalat NET.Framework 4.0? Daca nu il ai instaleazal de aici. Si eu am avut aceeasi problema.http://www.microsoft.com/download/en/confirmation.aspx?id=17851

| qAndu a răspuns (pentru qAndu):

Si daca nu iti va merge nici asta. Reinstaleaza placa de video. Si instaleaza si NET.Framework 3.0 si 3.5... Dar auzi iti zice si ceva cu 00000v7b?