| mistocar a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas! Am widows xp si am mai jucat gta san andreas....si merge bine! numai ca am jucat intr-o seara si a trebuit sa il sting. am bagat jocul in bara si l-am stins fara sa ies din el! A doua zi nu imi mai mergea! Dadeam dublu click si nimic nu imi aparea! Am dat ctrl + alt + delete si mam si m-am uitat la processe ca nu imi aparea gta san andreas! nu stiu ce sa ii fac! ajutati-ma va rog eu!

1 răspuns:
| agapeionut57 a răspuns:

Sterge gta san andreas si pune-l din nou pe calculator si poate o sa mearga iar salvarile o sa ramana cum erau inainte.