| cristina6666 a întrebat:

Bara de la widows de jos mi s-a mutat vertical ...si nu stiu cum sa o pun jos inapoi...ma ajutati? am dat click dreapta pe bara si dadui horizontal dar nu merge

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Clik dreapta pe bară și selecteaza options
Apoi de la toolbarr selectezi botom
salvezi setările
Succes

| persseuss a răspuns:

Click dreapta pe bara de start
proprieties-taskbars si dai bottom

| Danzell a răspuns:

E simplu tine apasat pe bara si trage-o in ce zona vrei tu. o poti muta si sus si jos si stanga si dreapta.

daca vrei ca bara sa nu mai se miste, dai click dreapta si apoi Lock Taskbar.

| AnimatedSignature a răspuns:

1. Click dreapta pe ea (se numeste taskbar) si debifeaza lock the taskbar, acum tine mouse-ul (apasa pe butonul stang) si trage-o jos.
2. Click dreapta pe ea, "properties", "Taskbar location on the screen" (in primul tab, putin mai jos) si selectezi bottom

| BlacK_8915 a răspuns:

Cick dreapta defibezi "Lock the taskbar" si o tragi in jos