| xxGhost99xx a întrebat:

Am o problema cu jocul Battlefield 3. Jocul pur si simplu nu reactioneaza. Acesta e PC-ul pe care doresc sa-l rulez :

AMD Athlon x2 5600+ 2, 8 ghz
2 GB Ram
AMD Radeon HD 4300/4500
Windows 7 Ultimate pe 32 biti

Răspuns Câştigător
| Th3Li0N a răspuns:

Poi daca ai placa video sub 512mb nu iti mere dar daca ai 512mb sau 1gb video card atunci inseamna ca nu ti instalat driverul sau poate jocul nu e original! Si asta ca nu reactioneaza evident e virusat jocu si pc evident ca nu a rula stricaciune! Daca alt joc iti mere jocu e de vina sau lipsa memorii grafice ca procesoru e ok si rami daca aveai 3gb ram sau 4gb ram 100% mergea sau daca nu mergea ii clar ca e jocu de vina nu te supara sunt 100% pe net!