| Riffle a întrebat:

Am o problema cu jocul metin2, cand e gata instalat intru si mi se stinge calculatorul(calc e de 1 an merge repede am mai avut metin pe el dar l`am sters)la un prt e vechi si merge greu si i`a mers din prima.Cine ma ajuti funda!

Răspuns Câştigător
| sebiguli a răspuns:

Poate nu ie de la Metin. Daca ai mai descarcat si un alt joc sau muzica dupa unele siteuri se poate sa fi luat virusi si de aceia.Asa am patit si eu pe laptop.Mi-am luat 4story si mi se restarata laptopul.Am reisnatalat windowsul si apoi mergea. Aveam virus si ma gandesc ca ar putea fi aceiasi problema si la tine.Incearca sa bagi windows-ul din nou dar sa formatezi doar c nu si d daca ai doua foldere daca ai unu singur asta e il formatezipe tot. Sper ca ti-am fost de folos.

| sebiguli a răspuns (pentru sebiguli):

Ms pentru funda.

2 răspunsuri:
| Riffle explică:

Mai astept raspunsuri, ajutati-ma va rog!