| TinKode123 a întrebat:

Am o problema cu Mafia II, imi apare poza cu cei 3 baieti, apare ecranul negru (loading screen), dar nu merge mai departe. Ma da afara si nu imi apare nici o eroare nimic. Ce as putea sa-i fac? P.S folosesc windows 7 32

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pc-ul tau nu rapunde cerintelor de joc! Nu ai ce face!

| TinKode123 explică (pentru lpavel):

Am mafia 2 pe un laptop si il ruleaza si e mai low ca acest laptop de pe care scriu. Ala are procesor de 1.2 si asta are de 2.4, placa de 1gb. Nu cred ca nu corespunde cerintelor, celalalt are de 512.

| lpavel a răspuns (pentru TinKode123):

Pai atuncu nu e bun crack-ul, cauta altul! bafta!