| Marinngg a întrebat:

Am o problema cu netul cand intru stau vreo 2...3 minute si mi se deschide calculatoarele in bara si mi se deschide cu o cheita astept vrei 5 min si dupa aia isi revin la normal si nu mai apare cheita apropo...netul merge si cand e cheita aia la calculator

Răspuns Câştigător
| VideoGame a răspuns:

Pai si daca iti merge netul cu ce te deranjeaza? ori cum alea apare de obicei cand e picat netul deci concluzia este sa nu te ingrijorezi ca nu e nimic grav