| mihaimos3 a întrebat:

Am o problema cu netul (RDS). Daca intru pe net dupa 10 - 30 de minute nu-mi mai merge netul ca si cand ar fi deconectat. Il deconectez si daca incerc sa-l conectez iarasi imi apare Conecting WAN Miniport (PPPOE) si nu se mai conecteaza decat dupa ce dau restart la calculator. Ce ar trebui sa fac ca sa mearga netul ca lumea? (solutie care imi merge = funda)

3 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Incerca cu alta placa de retea deoarece din cauza placi nu merge

| mihaimos3 explică (pentru ktalin2k):

Ce-i aia placa de reatea ...am calculatorul de 1 saptamana jumate si prima saptamana nu am avut nicio problema

| mihaimos3 explică (pentru ktalin2k):

Ce-i aia placa de retea? am calculatorul asta de 1 saptamana jumate iar prima saptamana mi-a mers bine netul