| Simbol1 a întrebat:

Am o problema cu pc mi se aprinde pana unde sa intru in bios dupa imi apare un _ pe prima linie si tot ecranu negru da un beep scurt si incepe de la capat.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce BIOS ai. Uite aici coduri de bip-uri: http://www.pcmhz.com/articole/tutoriale/1515-coduri-de-eroare-bios-beeps
Dei poate fi HDD-ul sau memoria RAM.

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Are ceva placa de baza du-te la un specialist in IT da nu de aia de stau pe scara sau vecin cu tine la un servis autorizat

| Iulian_Aurelio_1994 a răspuns:

Uita-te ca ramii sa fie conectati corect si sa nu fie defecti!