| Danzzz55 a întrebat:

Am o problema grava sad nu se aude nimic pe net si nici in jocuri castile functioneaza drivere am nu se aud vocile deloc sad in rest beaturile instrumentalu' tot ...va rog ajutati-ma straight face app am un program cu care testez daca se aude calumea si merg castile deci nu stiu de la ce poate fi... FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Dai pe /Hardware sound/sound/Speakers.

| Danzzz55 explică (pentru xToTheZx):

Neee...nu mergea -.- ce raspuns de troll ai dat laughing ...am rezolvat problema iti dau funda asa moca tongue

1 răspuns: