| bogdan324 a întrebat:

Am o problema la call of duty black ops 2, jocul merge foarte bine dar stau o groaza la loading screen, cam 10 minute.Cum pot rezolva asta? Uitati un video pe care l-am facut ca sa vedeti cum imi merge jocul
http://www.youtube.com/watch?v=w3jELvOvWkc

2 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

1. Mergi la folderul video a jocului
C:\Program Files (x86)\Steam\Steamapps\Common\Call of Duty Black Ops II \Video
sau
C:\Program Files\Steam\Steamapps\Common\Call of Duty Black Ops II \Video

2.Gaseste aceste 5 nume de fisiere:
-default.bik
-default.webm
-dolby.webm
-intro.webm
-treyarch.webm

3. Redenumeste aceste fisiere cu extensia. backup (Foarte recomandat) sau poti pur si simplu sa le stergi (nu este recomandat)
Bafta!

| bogdan324 explică (pentru Vl4dootz):

Am facut faza asta, dar tot nu a mers, a ramas ecranul negru, si dupa acelasi timp ca si la loading screen s-a incarcat