| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Am o problema la Counter-Strike.
De curand am instalat windows 7 si nu imi merge cs-ul pe video mode "OpenGL", doar pe Software. Inainte sa instalez windowsul nou nu am avut nicio problema de genul asta la joc. Mentionez ca este acelasi cs.
Vreau sa joc pe OpenGL, cum fac? Ceva rezolvari? happy
Funda celui care ma poate ajuta.

2 răspunsuri:
| Quanah a răspuns:

Nu văd altă soluţie decât să instalezi windows xp. Este cel mai potrivit/bun/recomandat pentru jocuri.

| Robu_Cosmin_1992 explică:

Cred ca asta o sa fac. Mai mentionez ca am facut update la placa video. Merge pe OpenGL, dar apar-dispar niste dungi pe ecran.