| ToTo24 a întrebat:

Am o problema la san andreas acum vreo 1 saptamana mi-am bagat superman mod dupa acea n-am mai putut sa instaleaz san andreas si am sters gta3.img acum am luat altu de pe net si cand intru in SAMP Imi apare ecranul alb si imi da crash.Va rog ajutati-ma dau vundita +voT

1 răspuns:
| Smecheritzu50 a răspuns:

Si mie mi-a aparut asa, inseamna ca ai un san adreeas modat si incearca sa-l iei inca odata san adreeas si iti va merge, nu mai pune moduri daca face asa!