| Alex_7155 a întrebat:

De curand am instalat samp si am vrut sa dau rezolutia jocului mare dar din greseala am dat-o prea mare si cand intru in joc inainte de a incepe imi apare gta san andreas downsend crying( am sters jocul si l-am reinstalat si tot asa face dar din ce caauza ca am sters jocul va roooog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

In C:\Users\NUME USER\Documents\GTA San Andreas User Files. Din Folderul GTA San Andreas User Files stergi gta_sa.set (ai girija ca jocul sa-ti fie inchis) Gta-sa.set este fisierul unde sunt stocate setarile jocului. Redeschizi gta si esti atent la setarile ce le faci. Bafta

6 răspunsuri:
| Alex_7155 explică:

Amandoua raspunsurile sunt bune mersi adr este naspa ca pot da la unu din voi sad

| Alex_7155 explică:

Dar eu il am instalat in D nu in C si nu merge spuneti-mi si mie cum sa fac va roooog

| Alex_7155 explică:

Ba nu merge ce sa fac?

| GutuvanMorgan a răspuns:

Nu conteaza unde ti-e instalat jocul, tot in c iti pune salvarile si setarile.Merge jocul sau nu?

| Alex_7155 explică (pentru GutuvanMorgan):

Si daca am sters jocul tot aceleasi optiuni/salvari am? deoarece eu am mentionat ca am sters jocul si ca l-am reinstalat

| StropWoW a răspuns:

Ce windows ai? Da click dreapta pe gta da la Properties si dupa la Compatability Mode...acolo iti alegi windowsul pe care il ai mai dai si jos de tot la Run as administrator. Daca nu merge intra in C:\Users\Nume user\Documents\Gta San Andreas User Files...din acel folder stergi gta_sa.set