| No0oName a întrebat:

Am o problema la un Tv mobile phone(este fake) imi apare pe ecran emergency si nu ma lasa sa apelez pe nimeni iar daca sunt apelat intra casuta ca si cum ar fi oprit. Ce sa fac ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Inseamna ca nu ai semnal deloc si nu poti suna decat la 112!
Poate nu ai intrdus SIM-ul bine, poate ai umblat prin setari si ai dezactivat GSM-ul, poate va trebui sa i-ti achizitionezi un alt telefon mai serios!

1 răspuns:
| No0oName explică:

Dau funda celui care ma ajuta ci chiar care imi va da un site de telefoane similare si ieftinetongue