| No0oName a întrebat:

Am o problema la un Tv mobile phone(este fake) imi apare pe ecran emergency si nu ma lasa sa apelez pe nimeni iar daca sunt apelat intra casuta ca si cum ar fi oprit. Ce sa fac ajutati-ma crying as dori sa imi iau un telefon nou si ieftin cu touch si il voi da la schimb pe akesta so omca 2 samsunguri si daca imi place inca 100 lei (telefoanele sunt stricate iar acesta il voi repara daca este nevoie daca nu sa fac ceva in setari)

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

La reparat cu el evident. Putem gasi rezolvari la posibile nu si la imposibile