| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Am o problema...m-am decis sa descarc Mod Pl pentru metin2 l-am instalat toate bune dar cand bag mantii imi apare o eroare cu? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO explică:

Si cand ii dau Check version imi da Failed! You have newer client than mod

| alyalynutz a răspuns:

Nu iti suporta jocul, am patit si eu asta trebuie sa il configurezi din joc, cauta pe cineva care se pricepe la asta si o sa il rezolve, iti spun din propria experienta ca am patit asta pe exodus laughing