| Seven7en a întrebat:

Am o problema ma scoate din fifa 2014 cand intru in cariera si dau sa incep un meci ma scoate si nu da nici o eroare... funda cine ma ajuta...

2 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Este clar ce are. happy Nu iti suporta PC-ul tau, chiar daca el merge ca sa iti alegi echipele sau alea, nu e suportat. Ia-ti FIFA 12, nu te va dezamagi. happy Merge impecabil. Funda?

| Seven7en explică (pentru Ghosts):

Am laptop si e foarte bun am 4 GB RAM...si inainte sa-mi reinstalez windownsu mergea si acu nu mai vrea :3