| RXBlade a întrebat:

Am o problema MARE!

PLS! Spuneti REPEDE!

Cum pun moduri (EX: car mod; little blocks ETC ) Pe un server de MINECRAFT? Moduri! Nu pluginuri ca pe BUKKIT!

Dau FUNDA! + VOT!
Astept raspuns cat mai URGENT!

Răspuns Câştigător
| Basakot a răspuns:

Du-te pe folderu' pe care ai creat serveru, cauta minecraft.jar ( sau cum ai tu ), apoi da click dreapta, open with WinRar sau 7zip iar apoi da delete META-INF si pune fisierele de la mod la minecraft si asta era totul, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

In primul rand folderul META-INF e cel mai bine sa fie sters de tot din pc si in al doilea rand iti trebuie bukkit pentru ai pune moduri pe server

| RXBlade explică (pentru MrkiddyKid1):

Nu trebuie obligatoriu BUKKIT!