| MihaiRusu88 a întrebat:

Am o problema. Mi-am instalat windows 7 professional si cand am dat sa instalez ceva spune "You don't have Administrator Rights" si asa e la toate. Ce pot sa fac.

3 răspunsuri:
| MefX a răspuns:

Sa instalezi Windows XP pentru ca ala este cel mai bun, Windows 7 poate o arata el bine dar nu este mai bun decat XP. happy Parerea mea.

| MihaiRusu88 explică (pentru MefX):

Adevarul e ca fiecare windows e facut pentru calculatorul lui. E fortat sa instalez xp pe un calculator care are windows7. E bun dar poate nu e bun pentru calculatorul tau.

| MyhayBoSs97 a răspuns:

Probabil nu esti admin la calculator