| Alex_Manolo_1982 a întrebat:

Am o problema pe Minecraft:

Mi-am instalat versiunea 1.7.9 si vreau sa joc multiplayer cu niste prieteni. Problema e ca, pe orice server care intru, imi scrie /login parola. Minecraft nu am mai jucat de vreo 6 luni, dar pe orice server (la care nu m-am inregistrat niciodata) imi scrie /login parola

Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| Gelu2001 a răspuns:

Asa deci....iti scrie /login parola deoare ce a fost inregistrat contul de altcineva
Iti recomand sa iti bagi alt nume si o sa iti arate /register parola parola FUNDA?

1 răspuns:
| Search69 a răspuns:

Salut! Am o problema cu minecraftul, am win 7 si cand apas pe play se inchide si apare iarasi fara sa se deschida minecraftul, te rog daca stii da-mi add la mess Vis_Distrus_2014@yahoo.com.