| Cirjan_Robert_1997 a întrebat:

Am o probleme cu tastatura cand o schimb din romana in engleza ea revine la romana din nou ce sa fac exista alta modalitate sa o schimb

Răspuns Câştigător
| AmXjKr a răspuns:

Da da s-o crezi tu. Salut. Exista 2 solutii pentru asta:
-nu schimba tastatura inainte de a da click pe paragraful in care vrei sa scrii.
-daca nici asta nu merge, te duci inapoi in regional and langue settings si stergi toate limbile de acolo in afara de engleza, dupa care le bagi inapoi.

1 răspuns:
| 369852147 a răspuns:

Am patit si eu asa ceva. Problema este ca dai prea repede. Dupa ce dai asteapta un minut. Daca nu merge inseamna ca ai o problema.

| AmXjKr a răspuns (pentru 369852147):

Da da s-o crezi tu. Salut. Exista 2 solutii pentru asta:
-nu schimba tastatura inainte de a da click pe paragraful in care vrei sa scrii.
-daca nici asta nu merge, te duci inapoi in regional and langue settings si stergi toate limbile de acolo in afara de engleza, dupa care le bagi inapoi.