| Fcsb_Andrei_1987 a întrebat:

Am o tableta E-Boda ESSENTIAL A380 si mi se descarca bateria repede..intr-o 1 ora daca ma joc pe ea de la 100% la 60%. ce fac?

Răspuns Câştigător
| alexandra780 a răspuns:

Joaca te pe altceva

2 răspunsuri:
| costelsilviu a răspuns:

Salut. cum se vede ecranul? are unghi de vizualizare bun? cum se vede textul? pixelat?
ca as vrea sa mi iau si eu una dar nu gasesc videoclipuri cu astfel de tableta deloc pe net. mersi.

| Fcsb_Andrei_1987 explică (pentru costelsilviu):

Pai uite sa-ti spun ce are.CPU Rockchip
Model RK2928
Tip Cortex A9
DDR 3 512 mb
Spatiu interg 4 gb
Rezolutie 800*600 px.
Bateria..se incarca in vreo 5 ore si sta in Stand By 2 zile.

Pai mie mi se pare chiar buna..jocurile merg lin..usor pe tableta asta(nici eu nu gasesc videoclipuri.dar am vazut A300 si avea probleme cu bateria..adica se incalzea repede si avea sanse sa se umfle) happy

Deci. Unghi de vizualizare bun
Textul..se vede foarte bine.

Deci ia-ti happy E pe Emag cam.449 lei.

P.S:Nu-ti lua Essential A300
O tableta buna daca vrei si ai un buget mai mare. ia-ti Google Nexus 7 si una mai ieftina Allview speed ..sau E-boda Impresspeed big grin dar mai bine Allview happy Npc