| JustM3JustABoy a întrebat:

Am o un sistem PC de vanzare dar nu stiu cat sa cer...
Mi-am luat ceva mai bun si nu am ce face cu 2 pcuri. happy
Am asa, monitor lcd Benq 19", tastatura, mouse, unitate cu urmatoarea configuratie : procesor Intel core 2 quad q6600 2,4GHz, hdd 320 GB sata, 6 gb ram ddr2 800MHz, video nVIDIA geforce 315 1 gb 128 bit ddr3, sursa 550w, carcasa tower, dvd rw bluray, placa sunet 7.1, si cam atat stiu sa va zic. Nu ezitati sa ma intrebati orice, mersi anticipat, sper sa imi spuneti un pret real.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pret real pe pachet 15 milioane
Pret real doar pe unitate 8/9/10 milioane

perifericele alea si le ia oricine, iar la 15 milioane gasesti sistem nou cu procesor mai bun si placa vidoe gddr5 128 bit generatie noua, deci ce ti-am zis mai sus e un pret maxim pe care-l poti cere happy

| JustM3JustABoy explică (pentru anonim_4396):

E foarte bine, merci! Eu, sincer credeam ca mai mult de 7 mil. nu imi iau laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustM3JustABoy):

Repet,am zis Pret MAXIM big grin deci sa zici 15 mil negociabil sa ai de unde scadea big grin