| Gabriel_Petrescu_1990 a întrebat:

Am pe laptop o placa video NVIDIA GeForce GTX 560M 3 GB. Sunt curios daca as putea sa ii mai adaug GB sau trebuie sa cumpar alta placa video.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu poti adauga memorie video suplimentara placii video, si nici macar nu poti inlocuii cu una mai buna, deoarece la un laptop placa video este lipita pe placa de baza.

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Imi poti spune marca si modelul laptopului? Memoria placii video nu o poti mari, nu e ca si cum ai mai instala o placuta de RAM. Placa ta video este foarte buna de ce vrei sa o schimbi?