| killeru22 a întrebat:

Am pe lol de obicei 40-50 de fps. Daca imi reinstalez windowsul (am multe prostii pe pc ) sunt sanse sa urce la 60?

6 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu urca cu nimic(sau daca urca, urca cu cel mult 3 fps).Tot ce va rula mai rapid va fi, logic, windowsul. Daca reinstalezi nu iti apare magic in pc mai multi mhz/ram etc

| killeru22 explică (pentru TechGuyTpu):

Am 3 gb ram i3 de 2.3 si ceva placa nVIDIA geforce gtx 400 si ceva
Cred ca ar trebui sa am mai mult de 50 fps

| catalin542000 a răspuns:

Recomand o alta placa video si procesor si sa vezi ca ai sa ai mai multe fps-uri si cand vorbesc de mai multe nu vorbesc de 2-3 fps vorbesc de 20-30 fps in plus.

| killeru22 explică (pentru catalin542000):

Am laptop si nu le pot schimba dar, serios? Alt procesor? Placa hai ca nu e cine stie ce dar i3...

| catalin542000 a răspuns (pentru killeru22):

I3,i3 dar si astea sunt diferite intre ele daca spui ca ai i3 este bun dar sunt si i3 de top.

| Bill1230321 a răspuns:

Da, sunt sanse foarte mari sa urce.