| Onciu_Claudiu_1997 a întrebat:

Am primit o oferta de schimb pentru un calculator sa-l dau la schimb cu ps4, problema e ca eu sunt din alta zona de unde este ps4, cum pot proceda ca sa nu primesc teapa? Trimitem amandoi coletul la curier sau cum se poate face?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Eu sincer as face un efort sa merg personal dupa el intr-un weekend, ca sa il poti si testa. Curierul o sa stea cu tine 2 minute sa vada daca porneste si atat, da pana faci cont pe ps, pana bagi joc, dureaza.

| lpavel a răspuns:

Trimite unul din voi coletul prin curier si mentionezi ca plata va fi un alt colet! Platesti transportul curierului ce pretentii va avea, tu jumatate, el jumatate, inainte sau la primirea coletului, depinde ce pretentii va agentia de curierat! Si binenteles trebuie sa mentionezi ca la primire coletul trebuie verificat ca sa nu iei teapa, asta te va costa si mai mult transportul...