| WizKhalifaa a întrebat:

Am problema la Fifa 2013. Am instalat patchul RNGP v2, pana azi nici o problema. Imi iese din joc fara sa imi apara nimic atunci cand trebuie sa termin cu selectionarea pentru echipa nationala, pana atunci merge brici.
Si faza ciudata e ca pe cealalta cariera joc linistit si am trecut si de selectionare, dar eu vreau sa imi continui prima cariera straight face. Stie careva o solutie?
Fara vrajeli cu "reinstalare", "virusi"...

2 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Pe site scrie asta:dupa finalizarea instalari porniţi FIFA 13 în mod offline (fără conexiune la Internet sau folosind un firewall) şi veţi avea acces la tot ce aduce nou RNGP

| WizKhalifaa explică (pentru defapteunuexist):

Tu ai citit intrebarea? Pe o cariera merge totul OK si cu alta nu ma lasa sa trec de ziua cu selectionarile. Stiu eu cum sa instalez un patch si cum sa pornesc un joc, altceva ma intereseaza happy