| EuAli a întrebat:

Am reinstalat Counter-strike 1.6 Nonsteam(dupa ce am primit ceva cu "Connection timed out"(sau ceva de genul)si Counter-strike-ul in meniu mergea ca naiba(ca si cum ai rula pe Pentium 2 acest joc rolling on the floor ). Dupa reinstall am adaugat serverul meu favorit(sa nu fac publicitate)la favorite.Si aici e surpriza:scriu acolo serverul si nu mi-l adauga, dar la Servers gaseste o droaie de servere.Am adaugat serverul ala la favorite de 1001 ori, dar degeaba.Sa nu-mi spuneti de firewall deoarece firewall-ul meu(Kaspersky Internet Security 2010)nu vede nimic suspect cu jocul. Tin sa spun ca am Masterserverul Setti(nu stiu daca are legatura). Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Pentru eroare connection time out
scrie in config sau consola:

cl_timeout 60
rate 25000
cl_rate 9999

cat despre server.el are probleme si nu poate nimeni sa-l adauge la favorite. nu e de la tine.
dar poti incerca si alt cs.

imi dai o funda?