| sammyr a întrebat:

Am si eu o intrebare! ce placi video sunt compatibile cu placa de baza ASRock K7S41GX? precizez ca e vechi pc'ul meu are cam 5 ani[nu prea ma pricep la compatibilitatea pieselor] va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Uite aici tot ce vrei sa stii despre ea: http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=K7S41GX. vezi ca are integrata placa video (on board). sper ca te-am ajutat

| sammyr explică (pentru DeathDealer):

Si unde vad cu ce placi video e compatibila?big grin nu prea le am cu astea

4 răspunsuri:
| sammyr explică:

Mersi

| sammyr explică:

Daca se poate sa imi zici si mie cu ce placi video e compatibila? scuze ca te pun sa imi dai totu mura'n gura dar nu prea ma pricep pe partea componentelor

| DeathDealer a răspuns (pentru sammyr):

Cu placere. nu face nimic. deci tu normal ai slot AGP. Atunci poti alege placi video SiS sau Via.