| maxxxy a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca maresc performantele graficii in GTA IV mai mult decat imi permite placa mea video risc sa se arda?
Va rog sa imi raspundeti cei care va pricepeti!

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu ai ce sa patesti.Placa video nu se arde de nebuna.Totusi daca maresti detaliile in joc si placa ta nu suporta o sa iti mearga scandat (adica in reluare cu fps mai mic de 30). Incearca sa maresti detaliile la joc si fa-i un Benchmark sa vezi cat iti scoate. Daca scoate mai putin de 30 fps schimbi setarile in unele mai mici deoarece placa ta video nu suporta.

| maxxxy explică (pentru S3c0ndSh0t):

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| Descopera a răspuns:

Nu

| maxxxy explică:

A si mai am o mica problema! Daca joc dupa WASD adica daca iau curbele dupa A si D imi sacadeaza, dar daca iau curbele dupa sageti ( stanga dreapta ) nu imi mai sacadeaza. Este cumva din cauza procesorului, a ramului sau a jocului? Procesorul meu este Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 2.60 GHz, Ram 2 GB DDR2, Placa Video nVidia GeForce 210 512 Mb. Te rog frumos sa imi raspunzi si la aceasta intrebara daca se poate.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru maxxxy):

Incearca sa iei Advance System Care 5 si sa ii dai Deep Care si Turbo Boost pentru Gaming si nu o sa iti mai faca.

| maxxxy explică (pentru S3c0ndSh0t):

Pff nu mi-a mers eu stiu poate nu am facut ceva bine uite da add la yonutzthebest_2010 plz