| 22cool22 a întrebat:

Am si eu o intrebare: pentru privatele de metin2 exista switchbot.eu il am dar pe unele merge, pe unele nu. poate sa imi spuna cineva o posibilitate prin care sa mearga pe toate privatele?

3 răspunsuri:
| Danutu a răspuns:

Depinde nu ai zis cum si ce fel! Daca ai o astfel de problema adica intra iti apare sa selectezi bns dar nu schimba aici poti modifica foarte usor!

Dar daca iti da eroare cand il bagi asta este adevarat si nu ai ce face pentru ca acel metin e securizat!

| 22cool22 explică (pentru Danutu):

Da! este prima varianta, spun ce sa schimbe si in ce fel, dar nu schimba.

| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, pe unele servere merge deoarece nu este implementat anti-switch. Pe altele nu merge deoarece este implementat anti hack.