| gaby555555 a întrebat:

Am si eu o problema cu fifa 07. cand vreau sa joc cu un prieten multiplayer el scrie ip-ul meu si da connect iar eu host si am dat de o mie de ori si tot nu intra sa jucam. ziceti-mi si mie cum sa fac dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Andrei1094 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa ai jocu original sau IP static pentru a te putea juca asa direct...dar iti recomand un program cu care poti juca mult mai multe jocuri de la fifa07 pana la fifa11, age of empires, dota si multe altele program se numeste GameRanger.Eu il folosesc la fifa11. Uite aici link-u de descarcare: http://www.gameranger.com/download/
Bafta!