| lyke a întrebat:

Deci vreau sa joc fifa 07 cu un prieten.prima data mi-a mers, dar acum nu mai merge.Eu dau host si el connect aman2 odata si tot nu merge.Am reinstalat si fifa si tot degeaba ce pot sa fac? Repet problema e cand dam host/connect nu ne intra la meniu s aalegem echipele si sa jucam

Răspuns Câştigător
| Rares5 a răspuns:

Incerca cu hamachi, il poti descarca de aici
http://hamachi.en.softonic.com/download
M-am uitat la raspunsurile care s-au dat inaintea mea, da poate fi si de la fisier, trebuiea sa aveti aceas fisier, dar problema voastra sunt sigur ca se va rezolva cu acest program.Folosit ip-ul programuli, ip=ul tau il ai afisat in partea de sus a programuli, dupa ce-l instalezi, uita un videotutorial pentru a te ajuta http://www.youtube.com/watch?v=0GTP_oiWcvA

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Eroare

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai dati invers tu connect si el host.se mai intampla asta nu stiu de la ce.am niste colegi care tot asa

| Schumacher a răspuns:

Trebuie sa vorbiti la telefon si sa dati in acelasi timp tu host si el connect sau invers

| HoratiuL a răspuns:

Deci daca tu bagi ip,dai connect, daca prietenu tau baga ip, dai host si va sincornizati pe mess la telefon.etc.Poate problema este daca unu dintre voi are fisier diferit cu jucatorii, astfel nu puteti, deci trebuie sa aveti fisier la fel sau unu dintre voi are RLSP si altu nu are! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Sterie_Gabriel_1998 a răspuns:

Multumesc vreau sa joc sunt fan fifa si pes